محصولات شرکت بازرگانی ایران ترانسفو

ترانسفورماتورها و راکتورها

تولید ترانسفورماتورهای روغنی در گروه ایران ترانسفو از سال 1346 خورشیدی با بهره‌گیری از دانش فنی شرکت زیمنس آلمان و پیشرفته‌ترین ماشین آلات تولیدی انجام می‌پذیرد. ترانسفورماتور خشک رزینی نوع دیگر ترانسفورماتور تولیدی این گروه می‌باشد. این ترانسفورماتورها مطابق با آخرین نسخه استانداردهای بین المللی BS ,DIN ,IEC و ملی تولید می‌شوند. دامنه ترانسفورماتورهای تولیدی گروه از 25 کیلوولت آمپر تا 500 مگاولت آمپر و سطح ولتاژ 420 کیلوولت می‌باشد.

اين شرکت دارای گواهينامه استاندارد مديريت كيفيت ISO ۹۰۰۱-۲۰۰۸ ،ISO ۱۴۰۰۱ و OHSAS ۱۸۰۰۱ بوده و ترانسفورماتورهای تولیدی این شرکت دارای تائیدیه از آزمايشگاه‌هاي مرجع CESI و KEMA می‌باشند و حفظ کیفیت ترانسفورماتورهای تولیدی از راهبردهای اصلی گروه صنعتی ایران ترانسفو است.

مشاهده جزئیات ترانسفورماتورها و راکتورها

پست ها و تابلو های برق

شرکت توسعه پست های ایران ترانسفو از سال 1384 در زمینه تولید و ساخت تابلوهای فشار ضعیف و فشار متوسط و پست های پیش ساخته شروع به فعالیت نموده است. 

انواع پست های پیش ساخته از قبیل پست های سیار، پست های کیوسک، نیمه دفنی ، یونیت، دوطبقه از جمله تولیدات این شرکت می باشند. بدنه ، درب و پایه و دیواره ها از جنس فلز یا بتن یا ورق ساندویچ پنل می باشد که با رعایت استانداردهای مربوطه مونتاژ می شوند. پست های پیش ساخته از 100 گیلو ولت آمپر تا 3150 کیلو ولت آمپر قابل تولید می باشند و درجه حفاظت (IP) پست ها و نوع نصب مطابق با خواست مشتری و مطابق با آخرین استانداردها قابل طراحی و ساخت هستند.

همچنین تولید و تحویل انواع تابلوهای فشار ضعیف و فشار متوسط از دیگر خدمات قابل ارائه می باشد که هر مورد مطابق با درخواست مشتری آماده و قابل ارائه می باشد.

مشاهده جزئیات پست ها و تابلو های برق

تجهیزات و مواد

گروه ایران ترانسفو علاوه بر تولید انواع ترانسفورماتور، تولید کننده مواد اولیه، قطعات و لوازم جانبی ترانسفورماتور نیز می باشد و با توجه به تولید روغن ترانسفورماتور، قطعات عایقی ترانسفورماتور، مقره و بوشینگ‌های سرامیکی و لوازم جانبی در این زمینه نیز به عنوان شرکتی پیشرو مشغول خدمت رسانی بوده و آمادگی صادرات محصولات خود به سراسر دنیا را دارد.

مشاهده جزئیات تجهیزات و مواد

نوآوری ها و محصولات جدید

  • طراحي، توليد، تست و حمل بزرگترین ترانسفورماتور تکفاز، برای بازارهای صادراتی شرکت با ردیف ولتاژ  ۴۰۰/۱۳۲/۳۳  کیلو ولت با توان ۲۰۰ مگاولت آمپر در هر فاز و در مجموع یک بانک ترانسفورماتوری به ظرفیت ۶۰۰مگاولت آمپر. وزن کل هر ترانسفورماتور تکفاز ۲۶۹ تن می باشد.
  • طراحي، توليد، تست، راه اندازي و بهره برداري از اولين رآكتور شانت به ظرفیت 50 مگاوار و 400 کیلوولت 
  • طراحی و تولید اولین ترانسفورماتور کم صدا، مناسب برای استفاده در محیط شهری با مشخصات 40 مگاولت آمپر و ولتاژ 63 به 20 کیلو ولت

 

مشاهده جزئیات نوآوری ها و محصولات جدید